Filtr DPF Vašeho vozu vyčistíme účinnou technologií BioFlash na novém, certifikovaném, profesionálním stroji (certifikát TŰV NORD), pracujícím na principu přesně dávkovaných tlakových pulsů biologických rozpouštědel  a následným dokonalým vysušením. Vyčistíme všechny DPF filtry, vozů všech značek. Garantujeme dalších 100.000 najetých kilometrů bez problémů s filtrem DPF za předpokladu bezvadně fungujícího spalovacího systému.

Čištění/regenerace DPF v našem stroji šetří peníze ve srovnání s nákupem nového filtru a také snižuje dopad na životní prostředí. Stroj pracuje v uzavřeném okruhu systému, který nezatěžuje životní prostředí prachovými emisemi a pachy.


Nemůžete k nám přijet? Zašlete filtr pevných částic poštou a my Vám ho zašleme po renovaci zpět.


 Náš stroj využívá jedinečnou technologii na trhu, která čistí všechny typy filtrů pevných částic (DPF/FAP), a to jak z osobních vozů (i Euro 6), autobusů a nákladních vozidel, katalyzátorů velkých nákladních automobilů (SCR), stejně jako mezichladiče a chladiče.


Náš stroj pracuje s certifikovaným čistícím systémem (certifikát TŰV NORD) na bázi kapaliny, obohacené organickými absorbenty emulzí uhlovodíků, který zajišťuje obnovu původní účinnosti DPF až o 98%, přičemž se dokáže postarat i o zbytky oleje.


Na rozdíl od všech ostatních způsobů regenerace, je naše technologie šetrnější vůči struktuře DPF filtru a nedochází tak k narušení a popraskání DPF jako u metod, které využívají k vypalování velmi vysoké teploty.


 Čištění filtru jiným tepelným zpracováním prochází různými fázemi, jakými jsou řezání, zahřívání a svařování. Tyto operace jsou složité a riskantní pro celistvost filtru, navíc na každou fázi je třeba použít jiný nástroj nebo stroj. Podobně ultrazvukové čištění vyžaduje použití speciální ultrazvukové nádrže a sušárny pro fáze sušení.


 Náš stroj je unikátní v tom, že může vyčistit a vysušit filtr, aniž by byla ohrožena jeho struktura, zároveň nedochází k plýtvání časem a energií.


Náš stroj provede test protitlakem před a po procesu čištění, což umožňuje okamžitou diagnózu filtru a kontrolu kvality čištění, jakmile je filtr vyčištěn.