Přizpůsobení tachometru u pracovních a zemědělských strojů

 

jcb

Provádíme přizpůsobení tachometrů také u:

traktorů

nakladačů / bagrů

manipulační techniky

kombajnů

vysokozdvižných vozíků atd.


Jsme schopni naprogramovat nový stav najetých motohodin. V závislosti na přesném modelu může být hodnota motohodin uložena uvnitř i jiné jednotky než v panelu přístrojů.
Programování motohodin je nezbytné v případě instalace nového nebo použitého modulu z jiného stroje, aby se zachovaly původní hodnoty.
Je také třeba zdůraznit, že někdy elektronické chyby mohou způsobit nesprávný výpočet motohodin, kilometrů nebo dokonce úplně zablokovat.


Úpravy provádíme většinou na počkání. U některých typů trvá úprava déle, proto je zapotřebí u nás stroj nechat minimálně 1 pracovní den.


Upozornění: Tachometry upravujeme pouze osobám, které nemají v úmyslu po úpravě prodat !!

Tachometr můžete libovolně upravovat Upozorňujeme, že počítadlo kilometrů není podle zákona státem cejchovanou mírou, a proto je možné jeho hodnoty libovolně upravovat. Veškeré úpravy tachometru provádíme za účelem opravy nebo výměny tachometru (jednotky). Pokud provedete snížení počtu najetých kilometrů motorky nebo skůtra, je Vaší povinností tuto skutečnost nahlásit při prodeji, jinak se můžete dopustit trestného činu podvodu!


Veškeré úpravy (modifikace) jsou prováděny pouze na výslovný (písemný) souhlas majitele, který zodpovídá za technický stav.


Ceny od 1500 Kč + demontáž  a montáž


 Upravujeme stroje těchto značek :

Bobcat

Bomat

Case IH

Caterpillar Cat

Class

Deutz-Fahr

Feeler

Fendt

Ford

Foton

Hamm

Hidromek

Hitachi

Hyundai

JCB

John Deere

Kato

Komatsu

Kubota

Landini

Linde

Manitou

Massey Ferguson

MC Cormick Intl

McHale

Mercedes

Mitsubishi

MTZ

New Holland

Nissan

Renault

Steyr

TCM

Terex

TFN

Toyota

Valtra / Valmet

Volvo

Yale

Yanmar