Diagnostika jednotek vozidla

Rozsvítila se vám kontrolka na přístrojové desce nebo vozidlo jede tzv. v nouzovém režimu ? Zavolejte nebo k nám přijedte a příčinu problému najdeme a opravíme.

pocitac

Používáme kvalitní profesionální diagnostické zařízení. Autodiagnostika je dobrým pomocníkem, ale není všemocná. Zkušenému technikovi většinou pouze přiblíží závadu v některém z elektronických systémů vozidla, ale technik sám dalším měřením a další diagnostikou musí najít a následně odstranit konkrétní závadu v systému vozidla.


K čemu diagnostika slouží?

  • vyčtení a mazání paměti závad řídících jednotek vozidel
  • kontroly funkčnosti jednotlivých členů elektronických systémů
  • základní nastavení jednotek
  • kódování klíčů a dálkových ovladačů vozidel
  • spuštění regenerace filtru pevných částic
  • test akčních členů elektronické soustavy
  • kodování jednotek dle výbavy vozidla
  • úprava dat v paměti jednotek
  • a mnoho dalšího….

 Kdy potřebujete diagnostiku?

V době moderních vozidel jsou téměř všechny závady zaznamenávány do paměti řídících jednotek vozidel. Proto pokud pociťujete, že Vaše vozidlo náhle změnilo jízdní vlastnosti, případně Vám na palubní desce svítí kontrolka, o které (laicky řečeno) nevíte, co znamená, měli byste navštívit odborný servis.


Mobilní diagnostika osobních, dodávkových i nákladních vozidel

S rozmachem elektronických systémů v automobilech si dnes velmi těžko dokážeme představit odstraňování závad těchto systémů, bez kvalitních diagnostických přístrojů. I my držíme krok s novými trendy v oblasti autodiagnostiky a proto používáme značkové diagnostiky.

Autodiagnostiku provádíme včetně mazání chybových hlášení, kontrolu funkcí automobilu, přizpůsobeni řídících jednotek vozu a mnoho dalších úkonů. Diagnostiku provádíme na všech typech vozidel – osobních i nákladních.


Nemusíte vozit auto k nám. My přijedeme!

Pokud vaše osobní auto přestane jet a zůstanete někde na silnici, můžete nám zavolat a my přijedeme přímo na místo závady a provedeme diagnostiku.

To, že přijedeme za Vámi, je obzvláště výhodné pro nákladní automibily. Velmi často se stává, že závada jen maličkost, kterou zvládneme vyřešit na místě. A je mnohem jednoušší, když náš technik přijedem za vámi, než aby jste museli zajíždět nákladním autem k nám.


Ceny od  400 Kč